O NÁS

Společnost Svoboda sklenářství, s.r.o.

Vyrobni hala

Historie společnosti Svoboda sklenářství se začala psát v roce 1992, kdy jeden ze současných spolumajitelů zahájil svoji podnikatelskou činnost jako osoba samostatně výdělečně činná. V průběhu 90. let se aktivity rozšiřovaly, stavěly se výrobní haly, pořizovaly nové technologie. V roce 2002 bylo rozhodnuto o založení obchodní společnosti Svoboda sklenářství, s.r.o. se sídlem v Pohořelicích.

Společnost Svoboda sklenářství, s.r.o. se zabývá komplexním zpracováním plochého skla. Máme bohaté zkušenosti v oblasti výroby a dodávek izolačních dvojskel a trojskel, bezpečnostních skel, tvrzených i vrstvených, skel protipožárních, ohýbaných, potištěných a interiérových. Ploché sklo a zrcadla dále opracováváme broušením, leštěním, vrtáním, fazetováním a pískováním. Nově pořízené technologie nám nyní umožní ploché sklo dále opracovávat na moderním CNC stroji a vrstvit ve vrstvicí peci.

Vyrobni technologie

Díky moderním technologiím dokážeme opracovávat sklo v krátkém čase a vynikající kvalitě. Jsme schopni vyrobit a následně dodat a namontovat požadovaný produkt přesně dle požadavků našich zákazníků. Pomocí zařízení na vrstvení skla zajistíme širokou škálu vrstvených skel v různých složeních a tvarech, včetně skel pochozích, zábradelních, skleněných schodnic atd. Pro výrobu izolačních skel používáme výhradně materiály se špičkovými parametry. Servis a poradenství našim zákazníkům při realizaci zakázky je samozřejmostí.

Společnost Svoboda sklenářství, s.r.o. je členem mezinárodní skupiny SANCO®, výkonné aliance středně velkých výrobců izolačního skla na vnitřním trhu v rámci EU.