Skip Navigation Links

DOPORUČUJEMEStavebnictví a bydlení

Prodej parapetů, bambusových rolet, schodů a dalších doplňků pro pohodlné bydlení, to je Bydlení pro tebe . Nízkoenergetické  dřevostavby na klíč včetně poradenství.  Dřevostavby Koželuha stavíme jen kvalitně.  Ekonomicke stavby skúsenosti a rady.  Ekonomické stavby a naše skúsenosti. E Stavebniny - hutní matreriál nabízí dopravu materiálu ZDARMA dle ochodních podmínek po celé ČR, ocelové nosníky, kari sítě, výrobky Bachl, Isover, Baumit, Heluz, Ytong, Gunnex, Gutta. Zariadiť celkový interiér bývania domu či bytu tak, aby zodpovedal vašim individuálnym predstavám a zároveň spĺňal požiadavky na bezpečný a zdravý život nie je ľahká záležitosť. Poradíme. Dřevostavby se systémem K-Kontrol, nízkoenergetické domy PvMont.  Nízkoenergetické stavby sú stavby, ktoré spadajú do kategórie vyznačujúci sa podľa miery úspory energiena zabezpečenie prevádzky hotového domu. Podstatnú úlohu v samotnom návrhu občianske stavby hrajú urbanistickej súvislosti, tzn. napojenie stavby na okolie, regulatívy, kontext. Jednotná idea návrhu reagujúce na stavebný program a možnosti miesta odsúva riešenie detailu až do posledných fáz.  OSB desky a plotovky naleznete v sortimentu firmy Vycpálek. Vycpálek prodává stavební a truhlářské řezivo ve středních Čechách a veškeré artikly drží v dostatečném množství skladem.  Palubky SECA Borohrádek - Vyrábíme a prodáváme vnitřní i vnější obkladové palubky, fasádní palubky, podlahové palubky, terasové profily, hoblovaná prkna, konstrukční hranoly a latě. Vše u nás pořídíte ve velmi vysoké kvalitě za velmi příznivé ceny.  Provětrávaná fasáda life brick je jeden z nejlepších způsobů zateplení domu.  Rekonstrukcia rodinného domu , aneb i pre kvalitnú rekonštrukciu platí, že základom úspechu je kvalitná plánovanie. Poradíme Vám.  Stavba domů | H.L.C. - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Firma HELD spol. s r.o. nabízí stavebniny pro stavbu domu i drobné stavební úpravy.  Stavebniny - stavební materiál - Kvalitní online stavebniny. Stavební materiál za dobré ceny s dovozem až na stavbu.  StavebninyNejlevněji.cz nabízejí nejlevnější stavební materiál na internetu.  Strojní omítky mají na rozdíl od manuálně zpracovávaných omítek řadu výhod. Firma Apex-WM patří mezi odborné dodavatele pro zateplení domu . Naše komplexní služby využijete i při zhotovení základové desky vašeho domu.

Autoskla a autofólie

Výměna autoskla od Autosklo Kulhavý Hradec Králové a Pardubice.  Autosklo Servis Kladno zajišťuje prodej a servis autoskel, servis pneumatik všech druhů a značek. Mějte přehled o dění za sebou. Nabízíme vám přídavná zrcátka pro váš lepší přehled. Přídavná zrcátka odstraní mrtvý úhel.

Okna a dveře

 Alumarc - hliníková okna, hliníkové dveře, hliníkové fasády, zimní zahrady, balkónová zábradlí, celoskleněné příčky . Jako certifikovaný prodejce nabízíme zárubně a dveře PORTA DOORS .  Dřevěná okna a vchodové dveře TESKO KOLOVRAT. Kvalitní dřevěná eurookna , vhodná pro pasivní a nízkoenergetické domy. Eurookna TTK - dřevěná okna, vchodové dveře.  FDM Plastová okna - Firma dodává a montuje plastová okna a dveře z kvalitních německých profilů společnosti Inoutic osazená špičkovým německým kováním Roto NT. Truhlářství ČUDA - to jsou interiérové dveře a zárubně na míru. Zastupujeme rakouského výrobce značky DANA a nabízíme interiérové dveře DANA . Jsme certifikovaný prodejce pro zárubně a interiérové dveře SAPELI .  Interiéry Pospíchal - montáž a dodávka dveří, oken, podlah, výroba kuchyní a dřevěných shodišť.  Plastová okna z pěti a šestikomorového profilu.  Plastová okna a dveře, montáž a kompletní sortiment.  Plastová okna a dveře - Windoors.  Plastová okna a dveře - Ferropolymer výrobce plastových a hliníkových oken. Okna přímo od výrobce - Plastová okna Asokno se specializuje na plastová a hliníková okna. Stavební  pouzdra JAP pro posuvné dveře Sapeli a Porta doors.  Pro okna a dům nabízíme parapety, rolety, kování, sítě proti hmyzu a další doplňky pro okna a dům.  Rolety - konečné ceny na 2 kliky. Lídr českého trhu ve výrobě vrat, Kružík s.r.o. nabízí široký výběr průmyslových a garážových vrat. Sekční garážová vrata v různých designových provedeních a ve více jak dvaceti imitacích dřeva dokonale zapadnou do vzhledu vašeho domu a budete si moci vybrat barevný odstín přesně podle barvy okenních rámů apod. Internetový obchod nabízející stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře. Odborníci na interiérové dveře a stavební pouzdra - STUDIO INTERIER - dveře Sapeli, Porta doors a JAP .  Vchodové dveře a dřevohliníková okna Pražák pro pasivní stavby.

Vybavení domů, bytů, zahrad

Mezi náš drátěný program do skříně patří drátěné koše, police, sklopné tyče a další doplňky.  Koberce nejvýhodněji od Styltex.cz.  Kotle Ekokomfort - kvalitní kotle na tuhá paliva.  Kuchyně a kuchyňské linky na míru - DIZ - Český výrobce kuchyní a nábytku.  Kuchyně na míru Brno a vestavěné skříně.  Kvalitní regály pro Vaše sklady, archivy, kanceláře. Zaměření regálů zdarma, pozáruční servis, technické kontroly. Zakázková výroba luxusního nábytku - MNS nábytek. Laurens poskytuje lidem široký výběr radiátorů do všech interiérů, od obyčejného vzhledu až po nejluxusnější design.  Vnitřní kuchyňský drátěný program Mivokor vám zajistí dostatek úložného prostoru a přehlednost.

Technika

Micronplus je specialista na brusivo , výrobu leštících kotoučů, leštění a broušení.  kovovýroba , práce s kovem a kovovými výrobky.  Ocelové konstrukce firmy SIGNUM spol. s r.o. se uplatňují ve všech oborech investiční činnosti.

Ostatní

 Výkup barevných kovů za nejvýhodnější ceny a s tím nejprofesionálnějším přístupem najdete u Ferrum-mb.cz.